Podporují

Světový pochod podporují:

„Podporuji ideu Pochodu za mír a nenásilí. Pochod, který obejde celý svět připomene občanům jednotlivých zemí jak důležitý je mír pro jejich život. Tato zdánlivě tak samozřejmá idea má stále svou platnost. Připomínat jí vůbec není zbytečné, byť jsou generace, zejména v Evropě, které už nemají osobní zkušenost s válkou. Války byly vždy rozpoutány lidmi a jejich mocenskými ambicemi, které jistě nezmizely. O to víc je důležité permanentní usilování občanů o to, aby mír byl udržen.”

Helena Třeštíková
režisérka ›

Nejnovější podporující


Iniciátor pochodu

Lorena Meritano

herečka, Argentina

Celým jménem Lorena Meritano Gelfenben, narozená 30.9.1970 v v Argentině, v Concordia Entre Rios. Za sebou má hodiny jazzu, kasického tance a zpěvu.
V roce 1995 získala cenu Palmes de oro v kategorii "best Villain" (nejlepší záporná postava) za roli v telenovele Prisionera de amor.
Ve světě je známá především z latinskoamerických telenovel: Prisionera de amor (1994), Revancha de mujer (1995), Muňeca Brava (1998) - vysílaná v Česku jako Divoký anděl, Ecomoda (2001) - volné pokračování úspěšné telenovely Ošklivka Betty (1999) a Pasoion de Gavilanes (2003) - Plameny vášně.