Podporují

Světový pochod podporují:

„Jsme velice ráda, že mohu vyjádřit svou podporu Světovému pochodu za mír a nenásilí. Organizace tohoto projektu přichází právě v momentě, kdy svět prochází celosvětovou finanční krizí, čelí klimatickým změnám, hladomoru v různých částech světa, nedodržování lidských práv v mnoha zemích a v neposlední řadě násilí, válkám, občanským nepokojům nebo terorismu. Všechny tyto aspekty ohrožují životy mnoha lidí a mnoha menšin. Doufám, že každý krok v tomto pochodu nás dovede blíž k míru a nenásilí, pomůže zvýšit uvědomělost o světovách problémech u mladých lidí a hlavně výjádří silný apel na světovou politickou špičku.”

Zuzana Štěpanovská
I. Česká vicemiss 2005 ›

Nejnovější podporující


Iniciátor pochodu

Lorena Meritano

herečka, Argentina

Celým jménem Lorena Meritano Gelfenben, narozená 30.9.1970 v v Argentině, v Concordia Entre Rios. Za sebou má hodiny jazzu, kasického tance a zpěvu.
V roce 1995 získala cenu Palmes de oro v kategorii "best Villain" (nejlepší záporná postava) za roli v telenovele Prisionera de amor.
Ve světě je známá především z latinskoamerických telenovel: Prisionera de amor (1994), Revancha de mujer (1995), Muňeca Brava (1998) - vysílaná v Česku jako Divoký anděl, Ecomoda (2001) - volné pokračování úspěšné telenovely Ošklivka Betty (1999) a Pasoion de Gavilanes (2003) - Plameny vášně.