Podporují

Světový pochod podporují:

„Vždy když na světových soutěžích krásy pronese "nádherná" modelka, své nezdolné přání týkající se světového míru, zní to jako hodně ohrané klišé! Nedávno jsem se však nad touto problematikou sám zamyslel a zjistil jsem, že je mír na Zemi i mým největším přáním. Trápí mne otázka, proč si o problémech nemůžeme rozumně promluvit a téměř vždy je musíme řešit násilím?! Děje se tak mezi světovými velmocemi, ale i mezi obyčejnými lidmi. Kde je chyba? Pojďme se tedy společně zamyslet, jak změnit myšlení nás všech a oznámit světu, že válek už bylo dost! Rozhodnutí je v nás samotných. My to říkáme hudbou...”

Jan Smigmator
jazzový zpěvák ›

Nejnovější podporující


Iniciátor pochodu

Illapa I. Kallisapa

bolivijský velvyslanec v Kostarice, Bolívie

Bolivijský velvyslanec v Kostarice. Absolvent studia politických věd na Universitě Mayor de San Andres v La Paz v Bolívii. Instruktor na universitě v El Alto. Instruktor učitelů na škole "Víra a radost pro učitele" v La Paz. Ředitel školy rozvojových věd (UPEA Bolivia). Zakladatel Tawantinsuyu domorodé university (UTA v La Paz). Vedoucí časopisu "Hlas kondora". V současné době Bolivijský velvyslanec v Kostarice.

„Podpora, od světových mírových organizací ve světě, která nikdy nebyla potlačena. V jazyce Aymara, "Askik qamańa" znamená žít dobře, to je být v rovnováze s vesmírem, přírodou, s lidskou společností a vlastním tělem. Mír je postojem sjednocené, nikoliv jednostranné rovnováhy.”